Kartat

Kartat tona ju ofrojnë akses të shpejt dhe të sigurt të llogarisë tuaj në mënyrë që ju të mund të bëni pagesa për shërbime në çdo kohë dhe në mënyrë të sigurt.
Ofertë

Paguaj dhe Merr Shpërblime

OFERTE
Bëj të paktën 10 apo më shumë blerje në shumën minimale kumulative 20,000 LEK me Mastercard çdo muaj deri në tetor, dhe do të të kthehen 600 LEK në llogari.
 • Paguaj me kartat Mastercard dhe merr pas 600 LEK në llogarinë tënde
 • Fushata do të jetë e vlefshme nga 1 gusht - 31 tetor 2021
 • Kryej 10 transaksione në vlerën kumulative minimale prej 20.000 LEK
Mastercard Cash Back

Karta e Kreditit

Një kartë krediti për të gjithë!
 • Kohë e kursyer përmes pagesave të shpejta dhe të sigurta Contactless
 • Zero Interes në rast pagese të plotë të faturave mujore
 • Blerjet apo tërheqjet e bëra gjatë muajit paguhen në muajin tjetër
Karta Kreditit

Karta ime e Parapaguar

Bli online, Bëj shopping, Paguaj drekën, Tërhiq në bankomatet tona me ZERO komision!
 • Karta e parapaguar dhe rimbushëse për gjithë familjen
 • Pa Komisione për blerjet në POS & Internet brenda & jashtë vendit
 • Karta e parapaguar merret në momentin e aplikimit
Karta ime e Parapaguar

Mastercard Standard

Po planifikon udhëtimin e ardhshëm? Bli online? Mastercard Standard është karta e duhur për të gjitha blerjet në EURO.
 • Kartë debiti për të gjitha blerjet në pika shitje & për blerje online
 • Ideale për blerjet në Euro, duke evituar kursin e këmbimit
 • Mundësi për të limituar përdorimin e kartës vetëm në shtete të sigurta
MasterCard Standart

VISA Classic

Një kartë që ka qëndruar unike në kohë: është klasike! Karta ideale për blerjet në US Dollar.
 • Më e sigurt se sa të mbash para me vete, sidomos kur udhëton jashtë.
 • Jepet pa pasur nevojë për aprovim shtesë nga Banka
 • Ideale për blerjet në dollar për të evituar këmbimet valutore
VISA Classic

Karta VISA Inspire

Tërhiq cash pa komisione në të gjitha ATM-të Intesa Sanpaolo Group në të gjithë Europën. Frymëzohu nga ëndrrat e tua!
 • Nivel i lartë sigurie të aktivizuar nga teknologjia me Chip dhe PIN.
 • Bli me ZERO Komision në çdo POS në Shqipëri!
 • Falas vetëm në ATM të Grupit Intesa Sanpaolo!
Karta VISA Inspire

Mastercard Gold

Kjo është një kartë ekskluzive që nuk ka nevojë për prezantim, pasi e bën udhëtimin tënd unik dhe blerjet të sigurta!
 • Karta "Gold" një produkt premium në portofolin tënd!
 • Limite të larta ditore për shpenzime dhe tërheqje në EURO
 • Siguracion për incidente në udhëtim falas, mbulimi deri në 100,000 EUR
MasterCard Gold

Informacion

Të gjitha kartat e Intesa Sanpaolo Bank Albania janë me teknologjinë Contactles (Pa kontakt) dhe përdoren në të gjitha POS dhe ATM ku shfaqet logo e Mastercard / VISA.

Të duhet ndihmë?

Kontakto shërbimin e klientit

Zgjidh asistencën e duhur

+355 4 2276000

Shtyp 1 për Shqip; 2 për Anglisht; 3 për Italisht
Për t'u lidhur me Shërbimin e Klientit
1
Për të raportuar një Kartë të Humbur ose të Vjedhur
2
Për Shërbimet e Thesarit
3
Për t'u rikthyer në Menunë Kryesore
0

Faqja Zyrtare e Intesa Sanpaolo Bank Albania përdor Cookies për të të siguruar eksperiencën më të mirë të kërkimit. Duke klikuar mbi "Prano të gjitha Cookies", ti pranon për ruajtjen e Cookies në pajisjen tënde për të rritur cilësinë e lundrimit në faqen e internetit, analizimin e përdorimit të faqes dhe na ndihmon në përpjekjet tona të reklamimit. (COOKIE POLICY).