• No Suggestions Result
familje e lumtur, kredi hipotekore per rifinancim

DEPOZITA 3-VJEÇARE

Oferta e Limituar

Përfito sot nga interesa që nisin nga 4.5% në vitin e parë, pavarësisht shumës së investuar!

studente kliente, intesa sanpaolo bank albania

YOUTH PACKAGE

Apliko online apo në degë dhe përfito paketën më të re nga Intesa Sanpaolo Bank Albania!

familje e lumtur, kredi hipotekore per rifinancim

KREDI HIPOTEKORE PER RIFINANCIM

Rifinanco kredinë hipotekore më lirë në Intesa Sanpaolo Bank Albania!

ceremonia e marteses, intesa sanpaolo bank albania

KREDI PERSONALE PER ÇDO QELLIM

Financo të gjitha nevojat e dëshirat e tua

vajza me laptop duke kryer veprime bankare, intesa sanpaolo bank albania

Te rejat e Platformes bankare dixhitale

Zbulo shërbimet e përmirësuara brenda Digital Banking!

kredi per shtepi, shtepi ne plazh, intesa sanpaolo bank albania

SHTEPIA QE KE ENDERRUAR GJITHMONE BEHET E JOTJA

Ti vetëm zgjidhe dhe ne të ndihmojmë të bëhet e jotja

profesioniste te rinj, intesa sanpaolo bank albania

JE 25-35 VJEÇ?

PAKETA YOUNG ADULT është krijuar vetëm për ty, me shumë shërbime brenda një pakete!

depozitim parash ne bankomat, intesa sanpaolo bank albania

Depozito Para thjesht dhe shpejt!

Depozito Para në rrjetin e ATM-ve me kartën tënde të debitit.

vajze duke bere pazar me karte krediti, intesa sanpaolo bank albania

ZGJIDH KARTEN QE TE PERSHTATET

Shiko katalogun tonë të kartave dhe zgjidh atë që të përshtatet më shumë

Paguaj faturat lehtësisht!

EasyPay dhe Intesa Sanpaolo Bank Albania sjellin lehtësim për pagesat e faturave të tua!
Zbulo më shumë

Konvertuesi i Monedhave

Vendos shumën dhe zgjidh monedhën për të parë kursin e këmbimit

Përditësuar për herë të fundit në:

Të duhet ndihmë?

Kontakto shërbimin e klientit

Zgjidh asistencën e duhur

+355 4 22 76 000

Shtyp 1 për Shqip; 2 për Anglisht; 3 për Italisht
Për t'u lidhur me Shërbimin e Klientit
1
Për të raportuar një Kartë të Humbur ose të Vjedhur
2
Për Shërbimet e Thesarit
3
Për t'u rikthyer në Menunë Kryesore
0

Faqja Zyrtare e Intesa Sanpaolo Bank Albania përdor Cookies për të të siguruar eksperiencën më të mirë të kërkimit. Duke klikuar mbi "Prano të gjitha Cookies", ti pranon për ruajtjen e Cookies në pajisjen tënde për të rritur cilësinë e lundrimit në faqen e internetit, analizimin e përdorimit të faqes dhe na ndihmon në përpjekjet tona të reklamimit. (COOKIE POLICY).